Lafaktoria Lafaktoria

Bloomingville

 -  Kolekcja akcesoriów i dodatków marki Bloomingville w ofercie sklepu internetowego Lafaktoria.pl. Stanowi ona połączenie klasycznych rozwiązań z umiarkowanym, skandynawskim stylem. Efekt ten producent Bloomingville uzyskał przez zastosowanie prostych, geometrycznych form oraz stonowaną, niejednokrotnie surową kolorystykę. Dzięki temu akcesoria marki Bloomingville nadają się idealnie do pomieszczeń urządzonych w minimalistycznym oraz industrialnym charakterze. Chodzi tutaj głównie o wieszaki stylizowane na bujane huśtawki – co dowodzi, że projektanci duńskiego producenta lubią eksperymentować, jeżeli chodzi o rozwiązania dla domów z pomysłem. Jeżeli chodzi o akcesoria na stronie Lafaktoria.pl można nabyć także lustro oraz dywan marki Bloomingville. Ponadto producent ma w swojej kolekcji meble oraz lampy. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Taka odpowiedź na potrzeby rynku zrodziła się w 2000 roku, kiedy to Betina Stampe spełniając swoje marzenia oraz realizując pasje założyła firmę Bloomingville. Dziś firma ta rozrosła się na międzynarodową skalę, zatrudniając projektantów, przedstawicieli handlowych i dystrybutorów na całym świecie. Równocześnie stał się to rodzinny biznes, bowiem w trakcie ekspansji marki Betina poznała swojego męża, Simona, który dziś jest CEO marki Bloomingville, zaś Betina Stampe – jej dyrektorem kreatywnym.

Centrala firmy znajduje się w rodzimej Danii, skąd projektanci marki tworzą coroczne kolekcje, a także okazjonalne – a wśród nich m.in. świąteczne. Od 2014 roku Bloomingville jest częścią amerykańskiego Regent Holding Compan – światowego producenta, który jest współwłasnością Betiny i Simona Stampe. Marka prezentuje swoje kolekcje podczas targów na całym świecie.

zwiń

Pokaż: 24 48 96 192