Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Krzesło Unstrain (Dąb) - Prostoria

Termin dostawy: 4 - 8 tygodni

Wymiary: wys. x szer. x gł. - 83 x 44 x 57 cm; H siedziska: 45 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Opcje

Cena: 1 990 zł

Opis produktu

Krzesło Unstrain od Prostoria to bliźniak modelu Strain. Produkty te różnią się tylko układem nóg. Podstawa wykonana z metalu. Unstrain wygląda całkowicie współcześnie, mimo że jego estetyka nawiązuje do lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Świetny wybór do wszelkiego typu przestrzeni komercyjnych. Istnieje możliwość sztaplowania krzeseł, co pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca, gdy nie będą potrzebne. Oba krzesła mają uniwersalny charakter, wszystko dzięki ergonomicznemu ponadczasowemu kształtowi. Siedzisko wykonane z litego drewna, które może być dodatkowo obite skórą lub tkaniną, aby zapewnić najwyższy komfort siedzącemu.

Krzesło Unstrain może być wykonane z drewna dębu lub orzecha. Wykończenie lakierem lub olejem. Dostępne także w wersji malowanej kolorowym, kryjącym lakierem w wybranym kolorze. Podstawa malowana - wiele kolorów do wyboru. Aktualne wzorniki są dostępne na stronie producenta przy każdym produkcie w zakładce kolekcje.

Prosimy o wpisanie wybranego wariantu wykończenia elementów drewnianych oraz koloru malowania nóg w polu uwagi do zamówienia.